Топор с вытравленым узором "Тризуб"

IMG_5285.JPGIMG_5285.JPG
IMG_5304.JPGIMG_5304.JPG
IMG_5294.JPGIMG_5294.JPG
IMG_5291.JPGIMG_5291.JPG
IMG_5286.JPGIMG_5286.JPG
IMG_5323.JPGIMG_5323.JPG
IMG_5285.JPGIMG_5285.JPG

Описание

Топор походный туристический с вытравленым узором "Тризуб". Вес головы топора 600 граммов , вместе с топорищем 800-900 граммов. Материал головы - сталь У8ГА
(заявлено производителем заготовки), материал топорища - ясень. Голова посажена на три дубовых клинья, которые расклинивают топорище во всех плоскостях, клинья для надежности смазанные качественным столярным клеем. Топорище пропитано льняным маслом. Присутствует зонная закалка лезвия топора. Размеры топора - общая длина 38 см, ширина лезвия 10 см. Топор хорошо сбалансирован, и не взирая на небольшой размер, пригодится во время похода или как оригинальный подарок 

Доставка

Nova poshtaНовая почта

Ukr poshtaУкрпочта

Детальнее

Оплата

MoneyНаложенный платеж

PrivatBankНа карту ПриватБанк

Отзывы

Степан

8 июля 2021


Замовляв у даного майстра, пана Миколи, три сокири. По повній предоплаті, закинув гроші. Все грамотно, оперативно, чесно. Сокирами неможливо налюбуватись, це справжній витвір мистецтва! Велика Подяка від нашої сім'ї і особисто від мене. *)) Однозначно рекомендую! Дякую! Усім Всіх Благ!!!

Тарас

30 апреля 2022


Замовляв сокиру в даного майстра, замовлення зробив дуже швидко, завжди був на зв‘язку. Сокиру брав на подарунок, майстер безкоштовно витравив ініціали на сокирі, дуже приємний бонус.
Золоті руки! Всім рекомендую.

Ігор

21 октября 2022


Замовляв на подарунок в останній момент. Мені дуже швидко відправили і ще зробили подарунок - ініціали іменниника. Сокира перевищила всі очікування по якості! Дякую!!!

Олена

27 декабря 2022


Замовила два топори, прийшли швидко, дуже гарної якості. Брала на подарунок, дуже сподобались. Дуже вдячна, за вигравірувані ініціали. Все просто супер.

Юлія

8 января 2023


Доброго дня! Замовляла сокиру в подарунок. Чудова і швидка робота, швидка доставка, приємна ціна і гарне обслуговування-все на високому рівні!!! Щиро рекомендую!
Сокира дуже сподобалася власнику, гарно дякую👍👍

Олександр

26 февраля 2023


Дякую за сокиру,дуже гарне гравіювання. Замовив собі та ще буду замовляти друзям і рідним на подарунок.Доставлено було швидко. Вона буде виконувати свою роботу!

Дмитро

8 апреля 2023


Дякую за роботу. Заказ зробили дуже швидко.сокира вийшла набагато краща ніж на фото. І вийшло дешевше ніж домовлялися.Робота зайняла навіть не повний тиждень.я задоволений на стільки що словами не передати. Видно що людина вклала "свою душу"Хай Бог вам пошле здоров'я щоб у вас було багато роботи. Щоб у вас було багато замовлень. Буду рекомендувати всім своїм знайомим. Ще раз дуже дякую.

Юлія

21 мая 2023


Уже двічі замовляла сокиру! Швидка і якісна робота, швидка доставка. Дуже задоволена! Щиро дякую!!!

Свіилана

16 сентября 2023


Замовила сокиру у подарунок для знайомих з Німеччини. Замовлення виконали дуже швидко все як домовлялися. Коли сокира була готова мені надіслали відео і відправили. Все як на картинці. Чудова робота. Буду замовляти ще і порекомендую знайомим.

Сергій

13 октября 2023


Замовив сокиру,не було в наявності.Але довго не чекав,ще й в подарунок отримав (бонус").Оплатив на перед,отримав бистро.Сокира просто витвір мистецтва.Дякую майстру,щоб у нього руки не боліли.

Также вас могут заинтересовать

sokyranetua