Про нас

Вітаю Вас на sokyra.net.ua !

Якщо Ви завітали на мій сайт ,отже це означає, що Вас цікавлять сокири. Причому не просто сокири ,якими рубають дрова на шашлик чи беруть в похідний рюкзак, а незвичайні сокири, якими можна порадувати себе і здивувати інших. 

Переважна більшісь моїх сокир має вагу голови 600 грамів, загальну довжину до 40 см, вони гарно збалансовані, тримаються на міцних клинах (кільцевих метлалічних або дубових, посаджених на якісний столярний клей). Матеріал - сталь У8ГА (заявлено виробником заготовок) . Можливий варіант - кастомізація радянських сокир. На голови сокир нанесено рельєфне травлення. Тематика малюнків - переважно кельтські візерунки, хоча можливі і індивідуальні замовлення з нанесенням на сокиру Ваших малюнків чи написів, для цього на моєму сайті перейдіть за посиланням Індивідуальне замовлення

Вказаної на сайті сокири може не бути в наявності ,але я виготовлю її для Вас на протязі кілької днів. Сокира, яку Ви отримаєте, може відрізнятись від тої, що на фото деякими дрібними деталями, наприклад текстурою деревини на топорищі, але можете бути впевненими - вона не буде гіршою. Крім того, моє правило - замовник повинен побачити те, що він отримає, тому я завжди показую фото готового виробу, і лиш тоді відправляю. За той час ,коли я займаюсь сокирами , отримав чимало відгуків ,за цим посиланням ви можете з ними ознайомитись. 

Я впевнений у якості своїх виробів ,тому надаю можливість безкоштовного дводенного тест-драйву на таких умовах: якщо Ви спробували сокиру в роботі і вона Вам не сподобалась, маєте можливість повернути її мені назад, перед тим показавши фото сокири. Якщо її зовнішній вигляд не дуже постраждав від Вашого випробування, відсилаєте її мені, я повертаю Вам гроші ,пересилання за Ваш рахунок. 

Наполегливо рекомендую перед придбанням сокири уважно ознайомитись з порадами по догляду за сокирою

sokyranetua